• Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!

  • Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství!

  • Chlast je nejlepší kuchař!

  • Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až dojdou peníze!

  • Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.

Kafe?Panoptikum

Je-li blízko pivek deset, jdi na stránky panco.cz

Byl teplý červencový den, na vlnkách řeky Ohře se houpaly dva rafty a jejich posádky nadšeně diskutovali o krásách života. Hany toho dne ještě nevypadla z raftu a mezi všemi dvanácti dobrodruhy nadšeně pobíhala fenka a vořešnice Isinka. Isinky páníček Aleš, sedíce vedle Brony (známé hráčky na kapesní harfu toho času působící v kapele Aštar Šaman), míchal drinky z čeho šlo tak dlouho, až vymyslel nápoj whisptite sestávající se z limetkové šťávy, levné whisky a drahého spritu. Nebe bylo bez mráčku, ptáčkové zpívali a vše vypadalo jako dokonalý den.

 Všeobecné veselí se ještě povzbudilo když se Brony obrátila na Sjůzu (pofiderní existenci provozující pofiderní bar) se slovy „Hele Sjů, ty pustíš za bar kdejakou existenci, nemohla bych si to někdy taky zkusit?“ Sjůza proti nebyla a v tom se ozval Aleš „Taky bych si to někdy zkusil, musí to být nesmírná zábava, ale nechtěl bych v tom být sám.“

 A tak se stalo, že již tento čtvrtek se za bar postaví barmanské duo Broleš a od otvíračky do zavíračky vás budou blažit svými chutnými drinky a milou porozností.

Nepropásnětě tuto jedinečnou šanci vidět nevídané a ve čtvrtek se stavte na žejdlík :)

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit