• Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!

  • Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství!

  • Chlast je nejlepší kuchař!

  • Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až dojdou peníze!

  • Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.

Kafe?Panoptikum

Je-li blízko pivek deset, jdi na stránky panco.cz

Umělecká skupina Aštar Šaman vznikla na jaře roku 2012. Zakládající členové Šaman, Wodpad, Cukr a Sjůza sáhodlouze připravovali první vystoupení, které se uskutečnilo 24.10.2015 v rámci historicky prvního F.U.C.K. festu ve složení Šaman, Sjůza a Standíni.

Vystoupení zaujalo přihlížející natolik, že se někteří z nich zatoužili připojit a společně s Aštarem Šamanem dát najevo zhnusení dnešní dobou. Další vystoupení se tedy konalo ve větším stylu a do slupiny přibyla Brony coby hráčka na kapesní harfu. V historický den 27.2.2016, na druhém ročníku Festivalu odpadních vod, se uskupení dostalo na program v hlavním čase. Z organizačních důvodů však došlo k časovému posunu a nakonec se hrálo až ve 4 hodiny ráno. Poselství bylo tím pádem předáno menšímu a převážně spícímu publiku, ale i tak podnítilo ke změně životního stylu značný okruh posluchačů. Dle zaručených zpráv málokdo z přihlížejících v následujících dnech pozřel byť jen jedinou kapku alkoholu.

Představení, které Aštar Šaman připravili na zítřejší F.U.C.K. fest chce poukázat především na hnusy a odpornosti dnešní doby. Nejpalčivějšími tématy, na které bude poukazováno, jsou útlak muslimských židozednářů, používání fasádních polystyrénů a neochota politiků zaujmout jasný postoj k chemtrails.

 Vidět neviděné a prozřít můžete pokud navštívíte o půlnoci z 5. na 6.srpna hlavní stage v Krocasu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit