• Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!

  • Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství!

  • Chlast je nejlepší kuchař!

  • Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až dojdou peníze!

  • Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.

Kafe?Panoptikum

Je-li blízko pivek deset, jdi na stránky panco.cz

Před pár hodinami náš kreativní tým kulturního oddělení domluvil letošní koncert Milana Buričina a to na sobotu 22. října.

 

Milan Buričin, který se proslavil především svým vystoupením v pořadu Česko Slovensko má talent 2012 se svou hrou na cirkulárku a objevil se i v Show Jana Krause, zahrál v našem panoptikálním doupěti již dvakrát a vždy s velikým úspěchem. Milan se nebere příliš vážně a jeho hudba je díky tomu jednoduchá a nesmírně zábavná. Kromě svérázné hudební tvorby se Milan zaobírá i psaním sci-fi povídek, kreslením komixů, vyučuje hudebnímu umu a pomáhá seniorům zorientovat se ve vodách internetu.

I přes svou činorodost Milan v posledním roce hudebně nezahálel a složil pro potěchu svých fanoušků nové písně jako například Hryzec, záludný zvíře; Průser v pekle; Tři sloni špióni a mnoho dalších, které nám zajisté s radostí zahraje. Nejvíce se těšíme na jeho hit Růžový hřeben a pantoflíček, který během minulého koncertu zazněl pětkrát. Jestli si kromě svých kláves, kapesní cirkulárky a elektrofonního prádelního hrnce přiveze i nějaké nové nástroje zatím známo není.

Zapiště si 22. říjen do svých deníčků a nezapomeňte pozvat kamarády.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit