• Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!

  • Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství!

  • Chlast je nejlepší kuchař!

  • Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až dojdou peníze!

  • Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.

Kafe?Panoptikum

Je-li blízko pivek deset, jdi na stránky panco.cz

Tuto sobotu proběhne v Panču akce s názvem Bezpeněžní zóna, která se v Plzni koná již léta letoucí a tentokráte se poprvé uskuteční v našem doupěti.

Nabízí se otázka, co to vlastně znamená. Slovy organizátorky akce je "Bezpeněžní zóna prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity."

Krom toho, že se můžete zbavit nepotřebných věcí a získat potřebné se můžete těšit i na hudební doprovod o který se postará Šlojme Chucpenik a autorské čtení, ve kterém nám svou tvorbu představí Miroslav Sosoi.

Akce proběhne v čase mezi 13:00 a 17:00 a po celou tuto dobu budou vnitřní prostory nekuřácké. Leč naši drazí kuřáci se nemusí bát očisty plic. Kouření bude možno na zahrádce, kterou k této příležitosti (letos poprvé) otevřeme.

Zajímá-li vás více a chcete-li se dozvědět jak přesně tato akce funguje a proběhne klikněte na odkaz https://www.facebook.com/events/1543640132332731/ 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit