• Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích!

  • Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství!

  • Chlast je nejlepší kuchař!

  • Tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až dojdou peníze!

  • Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.

Kafe?Panoptikum

Je-li blízko pivek deset, jdi na stránky panco.cz

Již dnes se můžete dočkat akce roku. Na dnešním Akufestu zahraje sám pan JOSEF!

 

Pan Josef již více než rok výrazně ovlivňuje veřejné mínění celého národa. Od chvíle, kdy se tento IT specialista, harmonikář a zakladatel webu plzenskekapely.cz, proslavil reportáží pro TV ZAK, rozdává rozhovor za rozhovorem a odpovídá do anket na nejrozličnější témata.

Jeho prvním počinem byla již zmíněná reportáž pro TV ZAK o tom, že si nechal bicykl na dvoře a vzápětí se stal obětí opovrženíhodného zločinu, při kterém mu byl tento vysoce ekologický dopravní prostředek odcizen nestydatým individuem. Tato reportáž vzbudila velkou vlnu solidarity a pan Josef byl pozván na celou řadu alkoholických nápojů v nejrůznějších putikách. Výše zmíněná událost byla zevrubně popsána v celé řadě médií. Jen namátkou zmíníme například krimiplzen.cz a panco.cz.

Další rozhovory na sebe nenechaly dlouho čekat. Plzeň TV vyhledala pana Josefa za účelem průzkumu veřejného mínění na dnes už neznámé téma a následně aby zjistila, jak se mu líbí na hudebním festivalu. Dále reagoval na ankety do Plzeňského Deníku, kde vysvětlil kde a proč se v Plzni bojí. Na webu plzenskekapely.cz se uvolil pro rozhovor na téma "Jak jsem si jen tak pro radost založil web plzenskekapely.cz, ze kterých je náhle nejnavštěvovanější web o plzeňských kapelách".

Chcete-li tohoto velkého muže vidět naživo, navštivte dnešní Akufest, kde společně s Vekym Jonym zahrají písně neslýchané.

Mimo toto duo se můžete těšit i na Hanzíka (poklidného Šíleného Hanze), The Fischerz (kapelu která hraje bez Honzíka Fischera) a uskupení The Vypelíchanej Polštář (alternativní cosi hrající hudební styl "veřejná zkouška").

Začínáme cca v 19:00 přesně!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit